3 miesiące z LashVolution

Przyznam, że trochę miałam stresa, kiedy dowiedziałam się, że będę testować odżywkę do rzęs LashVolution. Po pierwsze, bo naczytałam się głupot w internetach o tym, że odzywki powodują zapalenie spojówek, a nawet gorsze problemy, że rzęsy rosną w miejscach których nie powinny itp.  No, ale zaryzykowałam. Czy było warto przeczytacie poniżej.

„Rzęsy, o jakich zawsze marzyłaś są w Twoim zasięgu

Twoje naturalne rzęsy są krótkie i cienkie? Wypadają w nadmiernej ilości? Próbowałaś nawet najdroższych tuszów do rzęs, ale Twoje rzęsy wciąż nie przypominają tych, które znasz z reklamy?

Twoje poszukiwania rozwiązania właśnie dobiegły końca – LashVolution to serum do rzęs stworzone specjalnie dla Ciebie. Jego skuteczność potwierdzają badania, które wykazały, że 90% badanych kobiet zauważyło wyraźne wydłużenie rzęs.

LashVolution sprawi, że Twoje rzęsy będą wzbudzać pożądanie mężczyzn, a także podziw i zadrość koleżanek. Będziesz się cieszyć z długich, mocnych i lśniących, a jednocześnie naturalnie wyglądających rzęs.
Sprawdź jak działa serum do rzęs LashVolution!”

 

 

Moja opinia:

Trzymiesięczna kuracja kosztuje 79 złotych, więc cena jest zbliżona do innych odżywek na rynku. Opakowanie zawiera 3ml produktu, który ma wystarczyć na 4 miesięczną kurację. Aplikator to cienki pędzelek, którym z łatwością dotrzemy w okolice rzęs.

Podczas codziennego stosowania, trochę obawiałam się o moje wrażliwe oczy umęczone i poranione  przez soczewki kontaktowe. Dodatkowo rozpoczęłam stosowanie odżywki w okresie największego pylenia roślin, a ja co roku mam problemy z alergią i bałam się, że z regularnego stosowania produktu będą nici, jednak nie wydarzyło się nic takiego. Ani razu nie miałam problemu z podrażnionymi oczami. No i kiedy już tylko zauważyłam pierwsze efekty stosowania kuracji od razu chciało mi się używać jej codziennie, bo z moją regularnością to różnie bywa….

No, ale do rzeczy czy LashVolution działa?

Już po trzech tygodniach zauważyłam pierwsze efekty stosowania odżywki. Dziś po trzech miesiącach kuracji mam takie rzęsiska, że koleżanka w pracy myślała, że ma doklejone rzęsy na pasku, a to moje, prawdziwe. Nigdy w życiu nie miałam tak długich i gęstych rzęs.

W zasadzie to opis jest zbędny. Spójrzcie na zdjęcia poniżej.

przed kuracją
po 3 miesiącach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czy obietnice producenta zostały spełnione? Jak dla mnie w 100%. Rżesy są dłuższe, gęstsze, mam wrażenie że są ciemniejsze i rzadziej wypadają. Polecam każdemu. nawet niedowiarkom, spróbujcie a nie pożałujecie 😉

Używałaś tej odżywki do rzęs, jaka jest Twoja opinia?

 

2 thoughts on “3 miesiące z LashVolution

  1. Widać znaczą różnicę, ale mimo to ja po takie specyfiki nie chcę sięgać, Drogie są, dużo z nich ma ten składnik wykorzystywany do leczenia jaskry oraz obawiam się tego, że rzęsy będą ładne tylko wówczas, kiedy będę używać odżywki;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.