3xNIE!!!- buble kosmetyczne

Dziś o trzech produktach, które się u mnie totalnie nie sprawdziły. Jakie to produkty i dlaczego są do dupy przeczytacie poniżej.

Pierwszy produkt to krem do twarzy Dermedic, Sunbrella,  SPF 50+, od maja używam kremów z filtrem na dzień, miałam nadzieję, że znalazłam tani zamiennik mojego kremu, jednak nie sprawdził się u mnie w ogóle. Używałam go tylko przez trzy dni, bo zapchał mnie strasznie. Miałam dużo podskórnych grudek, więc już to go  eliminuje. Poza tym bielił skórę i popozostawiał tłustą warstwę.

Kolejnym produktem będzie płyn micelarny z olejem z pestek winogron i olejkiem lawendowym z Biolaven Organic, dlaczego jest słaby? – bo nie wystarczająco rozpuszcza makijaż oczu. Trzeba się namęczyć, żeby zmyć wszystko dokładnie. Kilkukrotnie nalewam płyn na wacik, przez co płyn nie jest wydajny. Myślę, że z wodoodpornym makijażem sobie nie poradzi.

Kolejny bubel pewnie zdziwi wiele kobiet. Kopiłam ją, bo polecała ją pewna znana Youtuberka. Ja nie lubię  matowej pomadki od Hean LUXURY MATTE. Producent pisze,że jest trwała, u mnie nie wytrzymuje nawet godziny…. Jedyne co mi się podoba to kolor. W podobnej cenie można kupić lepsze pomadki, więc nie polecam.

Na jakie buble ostatnio Ty trafiłaś?