Affect Naturally Matt

Zawsze marzyła mi sie paletka idealna,złożona z samych matowych cieni do powiek. Znalazłam taką, zamówiłam i się zakochałam. Mowa tu o palecie Affect Naturally Matt.

Informacja od producenta:

Paleta AFFECT Naturally Matt to absolutny must-have każdej wizażystki.

Paleta zawiera 10 cudownie aksamitnych cieni matowych idealnych do cieniowania, rozświetlenia i podkreślenia oczu.

Cienie zawierają czyste pigmenty i świetnie się ze sobą komponują, łatwo się  blendują i utrzymują się na powiekach przez wiele godzin.

Dokładnie wyselekcjonowana paleta barw pasuje do każdego typu urody, a cienie są na tyle uniwersalne, że nadają się zarówno do naturalnego, codziennego makijażu, jak i do wykonania smoky eye.

Moja opinia:

Opakowanie paletki zrobione z tektury, dzięki temu jest bardzo  lekkie, nie ma w środku lusterka, ale ono nie jest mi niezbędne do wykonywania makijażu w domu. Paletka w cenie 98 złotych, cena nie zbyt wysoka za taką jakość produktu. W środku znajdziemy 10 cieni do powiek, które są bardzo dobrze napigmentowane. Poniżej swatche jak zwykle nałożona na sucho bez bazy.

Cienie są tak dobrze napigmentowane, że podczas makijażu konieczne jest zdjęcie nadmiaru produktu z pędzla, w przeciwnym wypadku możemy sobie zrobić kuku;) Delikanie osypują się, ale bardzo dobrze się nimi pracuje, nie tracą na intensywności podczas blendowania i są tak trwałe że po 12 godzinach noszenia ich na powiekach wyglądają jak świeżo nałożone. Makijaż idealny gwarantowany przez cały dzień.

Paletka będzie idealna do codziennego i wieczorowego makijażu, posiada chłodne i ciepłe odcienie, czyli będzie pasować każdemu. Jak dla mnie ideał. Odkąd ją posiadam, korzystam tylko z niej.

Znacie firmę Affect? Co polecacie jeszcze kupić z ich asortymentu??

2 thoughts on “Affect Naturally Matt

Możliwość komentowania jest wyłączona.