Aloe Vera Instituto Espanol

Dzięki portalowi ambasadorka-kosmetyczna.pl mam przyjemność testować olejek do ciała Aloe Vera Instituto Espanol. Byłam go bardzo ciekawa, a poza tym jest sezon na odsłonięte nogi i moim zdaniem najlepiej w lecie wyglądają opalone nogi z delikatnym błyskiem, miałam nadzieję że dzięki niemu uzyskam taki  efekt.

Opakowanie zawiera 400 ml przeźroczystego olejku o przyjemnym, ale delikatnym zapachu. Buteleczka zamykana na klik, więc nie trzeba odkręcać opakowania aby go użyć. Olejek wchłania się szybko i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, a jedynie delikatną, błyszczącą powłoczkę. Na jedno użycie, na całe ciało wystarcza dosłownie kilka kropel olejku, przez co jest on wydajny. Można używać go też do kąpieli lub po opalaniu.

Po zastosowaniu tego olejku skóra błyskawicznie dostaje potężną dawkę nawilżenia i odżywienia. Przy regularnym używaniu staje się miękka, gładka i promienna. Świetnie radzi sobie też ze skórą „przypaloną” na słońcu. Mój ulubieniec na lato i nie tylko. Polecam wszystkim, bez wyjątku.

 

 

1 thought on “Aloe Vera Instituto Espanol

Możliwość komentowania jest wyłączona.