Bourjois Healthy Mix

Ostatnio dużo u mnie podkładów. Ciągle je testuję. Dziś przeczytacie recenzję podkładu Bourjois Healthy Mix w nowej formule. Jeśli jesteście ciekawe jak sprawdził się u mnie te ulubieniec wielu kobiet, to zapraszam do czytania.

Na stronie Bourjois przeczytamy:

Podkład rozświetlający Healthy Mix

70% więcej blasku*, pięknie rozświetlona cera.

Podkład Healthy Mix idzie jeszcze dalej : rozświetlona i ujednolicona cera do 16 godzin, dzięki formule wzbogaconej w ekstraktu z owoców :
• Morela -blask
• Melon – nawilżanie
• Jabłko – przedłuża młodość

Wzbogacony w krystaliczne pigmenty, ujednolica cerę, rozświetlając ją od wewnątrz. Cera jest pięknie rozświetlona i nawilżona przez 8 godzin.

Delikatna i świeża tekstura niesłychanie łatwo wtapia się w skórę, nie pozostawia śladów na skórze. Efekt zdrowa i naturalnie piękna cera!

Moja opinia:

Cena podkładu waha się pomiędzy 65 zł w drogeriach stacjonarnych a 33 zł w drogeriach internetowych. Troche dużo jak na podkład drogeryjny. Opakowanie to standardowy szklany pojemnik z pompką. Podkład dostępny jest w 6 odcieniach, mój oczywiście jest najjaśniejszy czyli nr 51 Light Vanilla. Poniższe zdjęcie przedstawia odcień podkładu. Po prawej – świeżo nałożony, po lewej – podkład po 5 minutach od nałożenia.

 

Jak widać powyżej podkład nie ciemnieje. Nałożony na twarz delikatnie wyrównuje koloryt, ale nie ma żadnego krycia. Daje efekt wilgotnej świeżej skóry. Trwałością nie grzeszy. Po kilku godzinach znika z twarzy, zaczynając oczywiście od nosa. Czyli pod koniec dnia w pracy pozostaję bez makijażu. Nie dość, że wszystkie moje niedoskonałości są widoczne od rana to jeszcze ten magiczny efekt znikania….. Próbowałam nakładać go na bazę, mocno pudrować i nadal nic. Cena w porównaniu z jakością  jest zdecydowanie zbyt wysoka.

Podsumowując jednym zdaniem: NIE POLECAM!!

Używałyście nowej formuły podkładu Healthy Mix? Jak sprawdza się u Was?

4 thoughts on “Bourjois Healthy Mix

  1. Poprzednia wersja była dla mnie idealna, więc postanowiłam kupić nową wersję w nadziei, że tak pozostanie. Niestety w moim przypadku były to pieniądze wyrzucone w błoto. Nowa wersja jest okropna. Ciemnieje od razu po nałożeniu do tego za każdym razem się waży, choć testowałam ją na tych kremach, których używałam przy poprzedniej formule.
    Porażka :/.

Możliwość komentowania jest wyłączona.