Czarne chusteczki do demakijażu Beauty Formulas

Kosmetyki z węglem aktywnym wciąż królują na salonach i w drogeriach. Przypadkiem kupiłam kiedyś w Sueper Pharm chusteczki do demakijażu z węglem Beauty Formulas Charcoal Chusteczki Detox. Ja przeciwniczka nadmiernego pocierania twarzy, chusteczki to mój wróg, no….. ale nie mogłam się powstrzymać. Kupiłam i zużyłam wszystkie. Co o nich myślę? Przeczytaj.

 

Oczyszczające chusteczki do twarzy Charcoal pomagają usuwać sebum i inne zanieczyszczenia, które gromadzą się na powierzchni twarzy. Zawarty w składzie węgiel aktywny działa jak magnez, absorbuje zanieczyszczenia pozwalając na ich skutecznie i szybkie usunięcie. Zapewnia uczucie czystej i odświeżonej cery.

  • oczyszczają
  • działają antybakteryjnie
  • usuwają nadmiar sebum, makijaż, zanieczyszczenia
  • wspomagają walkę z niedoskonałościami

Moja opinia:

Cena za 25 chusteczek to około 9 złotych, czyli niecałe 40 groszy za sztukę. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że używałam je co drugi dzień to nie jest duży koszt. Często tez można kupić je w promocji, za niecałe 7 złotych. Wiem bo już zrobiłam zapas 😉

Chusteczki są wystarczająco nasączone płynem i mają czarny kolor. Może to czasem przeszkadzać jeśli chciałabyś usuwać nią makijaż, bo nie widać czy jest bardzo zabrudzona. Ja  używałam jej jako drugi krok demakijażu, czyli po użyciu płynu micelarnego, więc mi kolor nie przeszkadza.

Producent obiecuje,że chusteczki działają antybakteryjnie i wspomagają walkę z niedoskonałościami, podpisuję się pod tym obiema rękami. Działają w 100%.

Moim zdaniem to super produkt, dzięki któremu moja twarz zaczęła wyglądać normalnie, tzn. przez miesiąc nie miałam żadnego pryszcza, ani nawet podskórnej grudy. Używałam je co drugi dzień, więc wystarczyły mi na około 50 dni. Będę je używać już zawsze.

Próbowałaś tych chusteczek do demakijażu, a może polecasz jakieś inne??