Ingrid Cosmetics Bronzing Powder

 Ingrid cosmetics to firma, którą dopiero niedawno odkryłam. Pozytywnie zaskoczyła mnie baza pod makijaż INGRID, czy bronzer z tej firmy też wywołał tylko pozytywne emocje? Czytajcie, a się dowiecie.

Producent o tym produkcie pisze tak:

Puder Brązujący INGRID HD Beauty Innovation

Puder brązujący HD Beauty Innovation INGRID o długotrwałym działaniu. Dzięki zawartości mineralnych pigmentów twarz jest naturalnie matowa, bez plam i smug, a efekt „muśnięcia słońcem” utrzymuje się przez wiele godzin. Idealny do modelowania konturu twarzy. Polecany do każdego typu cery. Najlepszy efekt uzyskasz stosując pozostałe produkty z linii HD Beauty Innovation INGRID.

Sposób użycia: Aplikować na twarz i ciało za pomocą pędzla do pudru.

Waga / pojemność: 

25 g

Moja opinia:

Produkt ogromny, chyba nigdy nie dam rady go zużyć, a cena mała, bo można go kupić za około 15 złotych. Opakowanie to plastik z przeźroczystą przykrywką, przez którą możemy podziwiać uformowany w różę bronzer. Przyznam,że szkoda mi było go używać bo zniszczyłam tę różę. Bronzer całkowicie matowy o niekoniecznie chłodnym odcieniu. Poniżej porównanie bronzera Ingrid z Bahama Mama.

Jak widać powyżej pigmentacja raczej średnia, można budować intensywność i nie zrobimy sobie nim krzywdy. Odcień w ostateczności może służyć do konturowania, raczej lepiej będzie się sprawdzał do „opalania” twarzy. Długo się go nakłada, bo na mojej twarzy słabo go widać, nie robi smug ani plam. Nie pyli i nie osypuje się. Produkt raczej przeciętny. W drogeriach pełno takich, a nawet lepszych produktów w podobnej cenie.

Używałyście tego bronzera? Jaka jest wasza opinia o nim??

3 thoughts on “Ingrid Cosmetics Bronzing Powder

  1. Ta róża jest urocza. Chciałam kiedyś kupić bronzer albo puder tej firmy, ale wszystkie były mocno zmacane. Pigmentacja tego bronzera słabiutka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.