Konturówka do ust za mniej niż złotówkę??

Jak już wiadomo uwielbiam zakupy na aliexpress. Ostatnio wyczaiłam zestaw konturówek do ust.  Możecie je znaleźć tutaj. Kosztowały mnie niecałe 12 złotych za 12 sztuk. Czyli mniej niż złotówkę za sztukę. Śmieszna cena, a jak z jakością?

Na zdjęciu poniżej znajdziecie swatche wszystkich kolorów.

Jak widać większość to nudziaki, ale ja właśnie takie kocham na co dzień. Znajdziemy tu ciekawy odcień pomarańczu i bordo i jaskrawego różu, dla tych którzy chcieliby zaszaleć.

Konturówki są kremowe, dobrze napigemntowne i w miarę trwałe, no bo nie spodziewajmy się,że konturówka będzie trwalsza od płynnych matowych pomadek. Jedyną ich wadą jest to, że trzeba je temperować, a ja tego nie lubię robić. Więc, jeśli lubisz nudziakowe konturówki i lubisz bawić się makijażem, to polecam te True Lips z aliexpress, bo ja je uwielbiam.

4 thoughts on “Konturówka do ust za mniej niż złotówkę??

  1. Nie przepadam za kosmetykami z Chin, ale rzeczywiście konturówki mają ładne opakowania, Myślę, że raczej bym ich nie kupiła, ale jak zawsze jestem ciekawa jak wyglądają takie produkty na ustach po nałożeniu, jak i po kilku godzinach noszenia 😀

    1. Też się bałam, to w sumie mój pierwszy raz z kosmetykami z Chin i żyję ;), nie dostałam też żadnego uczulenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.