Krem do twarzy Efektima z olejem konopnym

Mam skórę suchą- od niedawna to wiem, bo zawsze myślałam, że mieszaną, jednak na jednej z konferencji dla blogerów poddałam się badaniom i co??? okazało się, że mam totalnie wysuszoną skórę… sama sobie to zrobiłam używając nieodpowiedniej pielęgnacji, ja blogerka urodowa… uczennica technikum kosmetycznego… żal… Ale cóż zmieniłam pielęgnację na tą odpowiednią, poprawa stanu skóry już jest widoczna.

Jakiś czas temu otrzymałam do testowania krem z olejem konopnym marki Efektima do cery suchej. Włączyłam go do mojego wieczornego rytuału pielęgnacyjnego. Dlaczego używałam go tylko wieczorem? bo wydał mi się bardzo treściwy i bogaty i trochę bałam się o nałożenie podkładu na warstwę tego kremu. Nigdy nie mam czasu o poranku na czekanie, aż wchłonie się krem, nakładam wszystko na raz, warstwa po warstwie w odstępach kilkusekundowych, więc bałam się katastrofy😉

Krem idealnie nawilża  moją skórę, pomimo gęstej i tłustej konsystencji w miarę szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy na jej powierzchni. Ma bardzo przyjemny zapach, ale nie za mocny.

Cena kremu to tylko 19.99, jest on dostępny w drogeriach Rossmann,. Czy  kupię kolejne opakowanie? Nie wiem czy konkretnie ten produkt, bo w serii z olejem konopnym są jeszcze inne kremy, które chciałabym wypróbować… np: krem-maska nocna reperacja…

Kremu używam od ponad miesiąca. jakie daje efekty? U mnie duża zmiana. Hormonalne , comiesięczne wypryski goją się w kilka dni nie w tydzień albo dłużej, nie mam już suchych skórek, które podkreślałam sobie podkładem no i przede wszystkim moja skóra nie wygląda na zmęczoną o poranku. Bardzo jestem zadowolona z tego  kremu i mogę wszystkim polecić wypróbowanie go. Jeśli Ty masz ochotę przetestować to  na prawdę warto. W serii z olejem konopnym każdy znajdzie coś dla siebie.