Nowość od Rimmel – tusz do rzęs Volume Shake

Nowości od Rimmel bardzo mnie zaciekawiły, więc postanowiłam zakupić je podczas promocji w Rossmann. najnowszy tusz do rzęs w formie shakera, wpadł do mojego koszyka jako pierwszy i dziś napiszę Wam o nim kilka słów. Zapraszam do przeczyania.

Informacja ze strony Rimmel

Wstrząśnij, żeby zachować świeżość produktu!

Opatentowana technologia Shake-Shake pomaga zachować świeżość maskary. Szczoteczka zaprojektowana jest w sposób, który pozwoli Ci na uzyskanie pięknego wachlarza rzęs.

• Przełomowa technologia Shake-Shake, która pomaga zachować świeżość produktu

• Niesamowita objętość bez grudek

• Maskara pozostaje świeża od pierwszego do ostatniego użycia.

Opatentowana technologia Shake-Shake pozwoli Ci cieszyć się niesamowitą objętością na dłużej!

Moja opinia:

Niestandardowe opakowanie wzbudza zainteresowanie klientek w drogeriach, ten tusz możemy mieszać jak w shakerze. Opakowanie jest dużo cięższe niż innych tuszy na rynku. Cena tuszu to około 40 złotych. Do maskary załączono zwykłą szczoteczkę, która bardzo dobrze rozczesuje i rozdziela rzęsy.

Tusz bardzo dobrze się nakłada, utrzymuje się na swoim miejscu cały dzień, nie krusząc się i nie odbijając na powiekach. Łatwo zmywa się go płynem micelarnym, nie pozostawia grudek.

Poniżej zdjęcie efektów maskary, po lewej pomalowane oko- jedna warstwa, po prawej oko bez tuszu. Jak widać już jedna warstwa sprawia, że mam rzęsy. Czyli jest spoko.

Uogólniając,  tusz bardzo fajny, mam tylko nadzieję, że nowoczesna technologia na prawdę się sprawdzi i że produkt będzie świeży aż do końca.

Posiadacie ten tusz? Jakie macie o nim zdanie?

3 thoughts on “Nowość od Rimmel – tusz do rzęs Volume Shake

  1. Tego tuszu nie mam, ale Twoja recenzja mnie zaciekawiła. Jak skończę swoją maskarę, wypróbuję tą 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.