Nowości od Bell

Około miesiąc temu w sklepach Biedronka pojawiły się nowe kosmetyki od Bell. Jeśli chcecie zobaczyć na co się skusiłam i jak się  u mnie sprawdza, to zapraszam do przeczytania posta.

Wszystkie kosmetyki z nowej serii nie kosztują więcej niż 10 złotych, dostępne dla wszystkich, no może już teraz jest problem z dostaniem wybranego koloru pomadek, bo wszyscy chcą mieć te kosmetyki, ale mam nadzieję, że kolejne dostawy do Biedronek przed nami

Kupiłam konturówkę i matową pomadkę w kolorze nr 01. Super kolor, idealny na co dzień,  trwały i moim zdaniem odcień będzie pasował każdemu.

Rozśwetlacz w odcieniu 02 w złotym delikatnym kolorze, daje bardzo subtelny efekt, nie bieli twarzy i jest bardzo trwały. Pasuje do wszystkich odcieni twarzy.

Perfect Liner w kolorze czarnym, wodoodporny, nie odbijający się na powiece i trwały. Można się jedynie przyczepić do końcówki, która moim zdaniem nie ułatwia malowania, ale dla wprawionych w bojach pewnie nie sprawi problemów.

 

Ostatnie ale nie najgorsze metaliczne wodoodporne cienie  do powiek w wykręcanym sztyfcie. Moje odcienie to metaliczny róż i złoto, na prawdę są wodoodporne i prezentują się genialnie na powiekach nawet solo.

 

Moim zdaniem Bell z serii na serię poprawia swoje receptury kosmetyków, pomimo niskiej ceny, produkty można porównywać do tych wysokopółkowych. Jeśli będziecie na zakupach w Biedrze to zajrzyjcie do szafy Bell, a nie pożałujecie

2 thoughts on “Nowości od Bell

  1. Lubię kosmetyki z Bell. Co prawda rozświetlacza nie używam ale jak będe nastepnym razme w Biedronce, zobaczę co mają ciekawego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.