Nowości od marki Efektima

Około miesiąc temu otrzymałam paczuszkę od marki Efektima, w której znalazłam nowości rynkowe m.in myjący mus do ciała i dwa rodzaje peelingów w saszetkach. Jak się u mnie sprawdziły? Zapraszam do przeczytania posta.

Mus do ciała z wyciągiem z limonki i olejem awokado to hit. Zapach bardzo orzeźwiający, super myje i nawilża skórę, ale jeśli oczekujesz od takiego produktu ogromnej ilości piany, to tutaj tego nie znajdziesz. Produkt prawie w ogóle się nie pieni, ale wystarczy niewielka ilość aby umyć nim całe ciało. Zapach po kąpieli utrzymuje się dość długo a skóra nie wymaga dodatkowego nawilżenia. Mam tylko jedno ale… nie wiem czy ktoś z domowników nie podkradał mi go podczas kąpieli, bo strasznie szybko się skończył…. 😉 . Cena regularna to około 20 zł, dość drogo, ale dla tego zapachu nawet wezmę kredyt 🙂

Peeling do ciała cukier i olej kokosowy oraz sól i olej konopny działają podobnie. Posiadają bardzo gęstą konsystencję (widoczne na foto poniżej), mają dużą ilość mocno ścierających drobinek pozostawiają ciało gładkie i mocno nawilżone, ale nie pozostawiają tłustego filmu, co bardzo mi się podoba. Fajne jest też to, że saszetka wystarcza idealnie na jedno użycie i można wygodnie zabrać ją w podróż. Cena jednej saszetki to około 7 zł.

Wszystkie nowości Efektima dostępne są w Rossmann, w związku z tym możliwość zakupu produktów jest ułatwiona. Bardzo podobają mi się nowości tej marki i z pewnością sięgnę ponownie po saszetki z peelingiem podczas wakacyjnych wyjazdów.

2 thoughts on “Nowości od marki Efektima

  1. haha jesteś niesamowita „dla tego zapachu wezmę nawet kredyt” 😀
    Obłędnym zapachem jest dla mnie olej Amla (którego kiedyś nienawidziłam)
    Pozdrawiam 😉

    1. Ja uwielbiam pięknie pachnące kosmetyki. Lubię nawet gdy Podkłady ładnie pachna. Zapach ma duże znaczenie

Możliwość komentowania jest wyłączona.