Paleta cieni Kobo Professional My Favourite Colors by Daniel Sobieśniewski

Rzadko kupuję cienie w drogeriach typu Rossmann, Hebe czy Natura, bo drogie nie są, ale jakością nie grzeszą. Jednak tym razem zrobiłam wyjątek i skusiłam się na najnowszą paletkę Kobo Professional My Favourite Colors by Daniel Sobieśniewski, własnie to nazwisko przekonało mnie do zakupy. Bo jeśli podpisujesz się swoim nazwiskiem pod jakimś produktem to znaczy, że sprawdziłeś go, jesteś w pełni usatysfakcjonowany i możesz go polecić każdemu. Czy mnie też przekonał ten produkt? Czy też Ci go polecam? Na te pytania uzyskasz odpowiedź czytając do końca.

Producent o tym produkcie pisze niewiele…..

9X EYESHADOW PALETTE  MY FAVORITE COLORS

To paleta z limitowanej edycji stworzona we współpracy z wizażystą – Danielem Sobieśniewskim. Zawiera 9 ulubionych kolorów wizażysty o matowym i metalicznym wykończeniu. Cienie są kremowe, mocno napigmentowane i znakomicie się rozcierają.

WAGA 18 g

CENA 59,99 zł

Moja opinia:

Paletka w dość sporej cenie, jak na drogeryjną paletę, ale nie jest droga biorąc pod uwagę np. paletki ZOEVA, Affect itp. Zawiera 6 kolorów cieni matowych i 3 metaliczne, które najlepiej nałożyć na klej do pigmentu i brokatów np z NYX. Efekt jaki dają cienie nałożone na bazę z NYX możesz zobaczyć na poniższym zdjęciu.

Brakuje mi w paletce bazowego, cielistego  cienia, którym mogłabym pokryć całą powiekę rozpoczynając makijaż. Przyczepiłabym się jeszcze do opakowania, które jest wykonane z tektury, która bardzo się brudzi. Po wykonaniu kilku makijaży moja paletka wyglądała jak po wojnie. No, ale dosyć narzekania. Paletka ma na prawdę świetną pigmentację, co możecie zobaczyć na swatchach poniżej. Swatche oczywiście robione na sucho, bez bazy.

Cienie z palety bardzo dobrze się blenduja, są mega trwałe. Utrzymują się na powiekach cały dzień, nie tracąc przy tym na intensywności. Czyli poranny makijaż wieczorem wygląda jakbyśmy go przed chwilą wykonały. Niektóre cienie są dość podobne do siebie, jednak na powiece różnią się. Paletką My Favourite Colors można wykonać delikatny dzienny makijaż i dość intensywny wieczorowy.

 

Podsumowując, oczywiście polecam tę paletę. Jest tania, dobrze napigmentowana,trwała,  pomimo minusów jakimi są opakowanie, brak bazowego cienia w zestawie, to jest piękna i warta dużo więcej niż 60 złotych. Jeśli tylko uda Ci się znaleźć ją jeszcze na półce w drogerii, to kupuj bez zastanowienia.