Pierre Rene Lash Ecologist Mascara

Dopiero zapoznaję się z kosmetykami Pierre Rene, nigdy nie miałam nawet pomadki, na dzień dzisiejszy mam już kilka produktów, nawet dwa już przetestowałam, pierwszy w moje łapki wpadł  Lash Ecologist Mascara pogrubiający tusz do rzęs. I jak?? Fajny jest??

„Nowoczesna formuła anti-pollution, która dzięki zawartości takich składników jak proteiny pszenicy, olej rycynowy oraz D-pantenol doskonale odżywi, wzmocni i ochroni Twoje rzęsy przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Wygodna i ergonomiczna szczoteczka oraz kremowa formuła tuszu zapewnią łatwą i przyjemną aplikację, jednocześnie doskonale pogrubiając rzęsy.

Spektakularny efekt i ochrona za jednym pociągnięciem!

Delikatna formuła, nie podrażnia oczu, idealna dla kobiet noszących szkła kontaktowe.”

 

Moja opinia:

Cena produktu to około 25 zł, więc nie jest to dużo. Tusz ma klasyczne opakowanie i silikonową szczoteczkę, która jest dosyć twarda i sztywna, ale mnie to kompletnie nie martwi, bo dzięki temu  idealnie rozczesuje każdą rzęskę. Wystarczy jedna warstwa tuszu, aby wykończyć makijaż oka. Maskara jest czarna, czarna 😉 nie że taka wypłowiała tylko czarna!

Poniżej zdjęcie moich rzęs z jedną warstwą tuszu. Moim zdaniem efekt na prawdę fajny.

Tusz nie  kruszy się w ciągu dnia, nie robi „efektu pandy” i nie podrażnia moich oczu. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, tak jak ja,  to wiesz, że czasem tusz do rzęs potrafi narobić problemów, ten jest grzeczny. Moje oczy go polubiły. Po całym dniu noszenia, maskara wygląda idealnie jakby przed chwilą była nakładana. I tak ma być.

Moim zdaniem Lash Ecologist Mascara to produkt idealny, ze względu na formulę, szczoteczkę i bezpieczeństwo dla moich oczu. Ja pokochałam ten produkt, polecam i Tobie.

Jaki jest Twój ulubiony tusz do rzęs??

2 thoughts on “Pierre Rene Lash Ecologist Mascara

  1. Myślę, że bym się z nim polubiła – tak samo jak Ty noszę soczewki kontaktowe i lubię, jak tusz bezpośrednio przed demakijażem wygląda tak samo, jak w chwili nałożenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.