Podkład Maybelline Superstay 24h

Zaczynam powoli wątpić, czy podkład idealny istnieje… Czy w końcu zajdę odpowiedni?? Ta myśl przyświeca mi przy ostatnich zakupach- znaleźć dobry podkład. Dzisiaj mam Ciebie recenzję podkładu Maybelline Superstay 24h, czy jest na prawdę taki superstay?? Dowiecie się czytając niżej.

 

Podkład Super Stay 24H to następca podkładu Affinitone 24H. Ukochana przez Polki formuła Micro-Flex, dzięki której makijaż porusza się razem z Tobą, jest teraz jeszcze bardziej odporna na ścieranie i pozostaje na Twojej skórze przez cały dzień!

Kolor podkładu nie zmienia się od momentu aplikacji: nie ulega blednięciu, zapewniając świeży i niezmieniony wygląd twarzy przez wiele godzin.

Szukasz podkładu do twarzy, który zapewni Ci efektowny, świeży i długotrwały makijaż? Oczekujesz maksymalnej odporności na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, takich jak: wilgoć, ciepło lub pot? Poznaj nowy podkład Maybelline Super Stay 24H, który zapewni trwałość Twojego makijażu nawet do 24H!

Formuła podkładu Super Stay 24H została dodatkowo wzbogacona krzemionką – substancją mineralną pochodzenia naturalnego, silnie absorbującą sebum i wilgoć, dzięki czemu podkład rozprowadza się po skórze łatwo i przyjemnie.

 

Moja opinia:

Produkt zapakowany w szklany pojemnik z pompką. Musimy za niego dać ponad 40 złotych, no ale jeśli makijaż ma być trwały na 24h to może warto?? A więc jeśli chodzi o kolorystykę to dostępnych jest 6 odcieni i nie każdy znajdzie odcień idealny. Mój kolor to 10 ivory, który wcale nie jest taki jasny. Musiałam czekać na letnią opaleniznę, aby go przetestować. Nakłada się łatwo, choć szybko zastyga, więc trzeba z nim szybko pracować. Krycie określiłabym jako średnie, ale można je budować. Poniżej  fotka przedstawiająca podkład od razu po nałożeniu i po kilku minutach od aplikacji.

 Jak widać podkład zaczyna oksydować. Pomijając fakt, że odcień jest dość ciemny i wpada delikatnie w pomarańcz, to, to co dzieje się z nim po kilku godzinach na twarzy to masakra. Wieczorem podkład nadal jest na twarzy, czyli trwałość idealna, bym rzekła, ale…. Mam pomarańczową twarz. Wyglądam jakbym z wiejskiej dyskoteki uciekła, tylko dresów mi brakuje. Jak to możliwe że podkład tak zmienia odcień?? Nie ogarniam. Podkład nie dla mnie, Tobi też nie polecam.
Napisz mi w komentarzu, czy znasz jakiś trwały i godny polecenia podkład, czy też nadal poszukujesz ideału.

5 thoughts on “Podkład Maybelline Superstay 24h

  1. Nie testowałam tego podkładu i w sumie to raczej dobrze. Mam dość jasną karnację, więc myślę, że też wyglądałabym tragicznie. Ze swojej strony polecam podkłady Loreal True Match 🙂 Mam w odcieniu N1 i jest idealny. Fakt faktem, nie jest mega trwały, jednak to jeden z nielicznych, tak jasnych podkładów.

  2. Mam ten podkład, używam i bardzo lubię 😊 Ja mam odcień 05 i jestem w stanie go używqć zimą i wiosną tylko, bo latem jest za jasny. I nigdy się też nie zdarzyło, aby oksydował na mojej twarzy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.