Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation

Dziś kilka słów o podkładzie, który wpadł moje ręce przypadkiem. Tzn został mi polecony przez koleżankę z klasy podczas wspólnych , klasowych zakupów w drogerii ;). Nigdy nawet nie zastanawiałam się nad zakupem tego podkładu, ale postanowiłam wypróbować. I jak wypadł u mnie ulubiony podkład mojej koleżanki Ani? Zapraszam na post.

Informacja ze strony producenta:

Rimmel zamknął wszystkie te korzyści w jednej buteleczce! Podkład Lasting Finish 25H z dodatkiem pielęgnacyjnego serum zapewnia skórze pełne krycie,  komfort i perfekcyjne wygładzenie od rana aż do wieczora. 
– zaletą podkładu jest nie tylko przedłużona trwałość, ale także skuteczne krycie niedoskonałości i cieni pod oczami.  Sprawia, że skóra jest gładka i ma idealnie równomierny koloryt przez cały dzień.
– nie brudzi ubrań i jest odporny na ścieranie aż do 25h
– zawarte w formule podkładu serum zapewnia komfort, lekką konsystencję i nawilżenie skóry
– witamina E chroni skórę przed wolnymi rodnikami
Połaczenie pełnego krycia i trwałości nawet do 25h w formie łatwego w aplikacji fluidu.
 

 Moja opinia:

Podkład kupimy w każdej drogerii za około 20 – 40 złotych w zależności od sklepu. Szklana buteleczka z pompką zawiera 30ml produktu.

Mój odcień to 100 Ivory.

Na poniższym zdjęciu pokazuję różnicę w odcieniu pomiędzy Revlon 110 buff – na dole i Rimmel Lastnf Finish – na górze

 

Podkład dość gęsty i mocno kryjący. Dzięki temu trwały. U mnie utrzymuje mat około 8 godzin, ale pomimo tego, że się wyświeca wygląda nadal genialnie. Na prawdę jest trwały. Nie testowałam go co prawda 25 godzin, ale cały mój intensywny dzień wytrzymuje bez poprawek. Produkty nałożone na podkład nie ścierają się, wyglądają jak świeżo nałożone do samego wieczora. Produkt w ciągu dnia nie ciemnieje, nie zapycha też porów i nie uczula. Dla mnie to świetny kosmetyk. Żałuję, ę nie wypróbowałam go wcześniej. Testowałaś ten produkt? Jaka jest Twoja opinia na jego temat??

1 thought on “Rimmel, Lasting Finish 25H Foundation

  1. Używam tego podkładu i jestem bardzo zadowolona. Denerwuje mnie tylko to ze w pojemniku go tak dużo zostaje na koniec i nie mozna go porzadbie wypompowac.
    Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.