Recenzja Rimmel Match Perfection

Ostatnio mam dużą fazę na testowanie podkładów, szukam ideału, czy nowy podkład Rimmel Match Perfection, okazał się bliski ideału?

Zapraszam na recenzję.

„Stwórz parę doskonałą z podkładem Match Perfection!

Dzięki zaawansowanej technologi Pore-Blurring formuła kosmetyku idealnie dopasowuje się do cery, jednocześnie nawilżając ją i chroniąc. Poczuj się jak w swojej drugiej skórze… perfekcyjnie!

– podkład idealnie dopasowuje się do skóry i zapewnia jej naturalne krycie – mikroskopijne cząsteczki zastosowane w technologii Pore-Blurring Effect, odbijają światło i sprawiają, że cera wygląda idealnie naturalnie!

– podkład zapewnia ochronę filtrem SPF 20.
 
Możesz wybrać idealny odcień fluidu dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów!
Niewidoczny, naturalnie dopasowany podkład, widocznie piękniejsza cera.”

Moja opinia:

Cena produktu waha się nawet do 40 złotych, ja jednak  zawsze wyszukuje miejsca gdzie można kupić taniej. Wybór padł tym razem na drogeria.pl, tutaj  znajdziecie wszystkie dostępne na rynku odcienie podkładu za 23,98 a nie za 40 złotych….

Opakowanie to szklana buteleczka z pompką, dozownik działa bez zarzutu pompując odpowiednią ilość produktu.

Mój odcień to nr 101 classic ivory. Podkłady Rimmel Match Perfection dostępne są w 12 odcieniach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej macie porównanie do Revlona 150, można zauważyć, że Match Perfection ma bardziej beżowy odcień niż Colostay. Podkład ma średnie krycie i kremową konsystencję. Bardzo łatwo aplikuje się go gąbeczkami i pędzlem. Jest bardzo trwały, bo wytrzymuje cały dzień na twarzy nawet w gorące dni.

Wykończenie jakie pozostawia ten podkład na pewno nie spodoba się miłośniczą matu, zostawia delikatny glow na twarzy, mi ten efekt bardzo się podoba, ale spokojnie, produkt nie ma w sobie żadnych błyszczących drobinek. Ładnie pachnie. Nie zapycha. Twarz wygląda promiennie, nie tworzy efektu maski. Podkład posiada filtr SPF 20. Moim zdaniem byłby ideałem gdyby poprawić mu krycie, ale i tak jest super.

Jeśli poszukujecie trwałego podkładu ze średnim kryciem, filtrem SPF to wypróbujcie Rimmel Match Perfection, pewnie się polubicie.

Znacie ten podkład? Jakie są Wasze opinie na jego temat??