Star Shine Wibo

Dawno już kupiłam paletkę Star Shine Wibo, jednak długo zabierałam się do je testowania a jeszcze dłużej do napisani recenzji. Kolory na co dzień trochę przerażają… Rzygam tęczą. Bałam się użyć jakiegokolwiek odcienia malując się do pracy, ale spróbowałam. Czy spodobała mi się ta paleta? Przeczytajcie dalej.

 

Paleta rozświetlaczy do twarzy, która gwiazdorsko rozświetli każdy makijaż. Rozświetlacze mogą być stosowane oddzielnie lub razem, tworząc połyskującą tęczę – niezastąpione po nieprzespanej nocy, niezbędne przy konturowaniu twarzy oraz nadaniu cerze blasku na co dzień. Swoje zastosowanie mogą również znaleźć jako rozświetlenie przy makijażu oka.

Paleta składa się z 6 rozświetlaczy o metalicznym błysku:
Star Dust;
Magic Heaven;
Glam & Bright;
Diamond Shine;
Royal Crown;
Precious.

Moja opinia:

Przepiękne, holograficzne, tekturowe opakowanie, w którym znajdziemy sześć odcieni  rozświetlaczy. Paletka dostępna w Rossmann za 33 zł. Więc nie jest strasznie droga.

Na zdjęciu poniżej swatche.

Jak widać odcienie nie są dla wszystkich, dla mnie też nie 😉 ,używam tylko dwóch odcieni do twarzy pozostałe jako cienie do powiek, albo jako rozświetlacz do wewnętrznego kącika oka. Można nawet wykonać tą paletką cały makijaż oczu, ale to już na jakąś imprezę, lub dla odważnych na co dzień 😉

Paleta bardzo dobrze napigmentowana, rozświetlacze nie osypują się i są trwałe, bo wytrzymują cały dzień na swoim miejscu. Odcienie będą idealnie nadawały się do bladych twarzy.

Jeśli poszukujesz rozświetlaczy w ciekawych kolorach, albo holo cieni do powiek i za niewielkie pieniądze to wypróbuj paletę Star Shine .

2 thoughts on “Star Shine Wibo

Możliwość komentowania jest wyłączona.