Tusz do rzęs UP by Orphica

Tusz do rzęs UP firmy Orphica, to nowość w mojej kosmetyczce, ale już poznałam go na tyle, że mogę napisać kilka słów o nim, więc zapraszam do zapoznania się z moją opinią na temat tej maskary.

 

 

Producent pisze o niej tak:

UP to innowacyjna maskara, która doda Twojemu spojrzeniu uwodzicielskiej intensywności oraz podkreśli piękno naturalnych rzęs. UP równomiernie je rozdziela i nadaje im sprężystości. Dzięki ergonomicznej szczoteczce oraz rewolucyjnej formule, tusz dokładnie pokrywa rzęsy oraz dodaje im objętości od nasady aż po same końce.

Efekt używania maskary UP utrzymuje się przez cały dzień, dzięki czemu spojrzenie jest pięknie podkreślone i bardziej wyraziste

Moja opinia:

 

Tusz do rzęs w cenie 69 zł możecie kupić tutaj. Tusz zapakowano w piękne miętowe opakowanie, które od razu przypadło mi do gustu. W środku znajdziemy silikonową szczoteczkę z drobnymi wypustkami, dzięki którym idealnie rozdzielam każdą rzęsę i pokrywam ją tuszem. Nie lubię mocno wytuszowanych i posklejanych rzęs, wolę delikatny efekt, idealnie rozdzielonych i wydłużonych rzęs i ta maskara daje mi taki efekt. Dodatkowo tusz nie kruszy się w ciągu dnia, nie robi efektu pandy. Dla mnie ważne jest też to , że produkt jest bezpieczny dla osób korzystających z soczewek kontaktowych i nie powoduje podrażnień.

Efekt jaki daje u mnie jedna warstwa możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu.

 

 

Mi efekt jaki daje ta maskara bardzo mnie zadowala. Z ręką na sercu polecam zakup.