Vipera Korektor 01

Korektor, przy moich przebarwieniach, z którymi walczę od kilku miesięcy to podstawa makijażu. Każdą plamkę traktuję codziennie korektorem, z różnym skutkiem w zależności od tego jakiego produktu używam. Znalazłam taki, który świetnie radzi sobie z przykrywaniem moich niedoskonałości. Mowa tu o korektorze w emulsji marki Vipera w odcieniu 01

Info ze strony drogerii  www.wizazsklep.pl

Przy zbliznowaceniach, szramach, czy pozostałosciach po trądziku uzasadnione jest stosowanie lekkiego korektora w emulsji. Jego walory polegają na dyskretnym ukrywaniu mankamentów cery bez obciążania dużych połaci skóry.

Kobieca, gładka i zadbana cera, to podstawa nowoczesnego makijażu.

Marka: Vipera

Pojemność: 5 ml

Termin ważności: 12 miesięcy

Moja opinia:

Korektor w cenie 11,49 możecie kupić tutaj.  Dostępny w 6 odcieniach, myślę, że każdy znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb. Pojemność korektora to 5 ml. Produkt znajduje się w standardowym opakowaniu z „błyszczykowym” aplikatorem. Odcień niezbyt jasny, ale nie służy on do rozświetlania okolic pod oczami tylko korygowania niedoskonałości.

Ma dość dziwną suchą konsystencję, jest matowy, ale dobrze ukrywa wszelkie niedoskonałości cery i nie ciemnieje. Jego trwałość mogę określić jako bardzo dobrą, oczywiście należy zakończyć makijaż pudrując twarz, bo w przeciwnym wypadku żaden kosmetyk na twarzy nie przetrwa zbyt długo. Mogę polecić ten korektor tym osobom, które na co  dzień zmagają się z przebarwieniami, a korektor to ich podstawa makijażu.