W7 Delicious i On the Rocks – o co tyle szumu??

Uwielbiam cienie do powiek, mam ich sporo, różne firmy, różne wykończenia, tanie, drogie, postanowiłam ostatnio poszerzyć moja kolekcję o dwie palety marki W7 jeśli jesteś ciekawa jak się u mnie sprawdziły to zapraszam do czytania.

Paletki kosztują w sklepach internetowych około 25-27 zł. Cienie zapakowane są w kartonie, niezbyt dobry jakościowo, ale ja mało podróżuję i nie zależy mi na solidnych opakowaniach, więc na to przymknę oko. W każdej palecie jest 11,2 g produktu i w każdej po 14 cieni.

 

Pierwsza na tapetę pojdzie ta gorsza moim zdaniem, czyli On the Rocks

 

swatche poniżej

Paletka średnio napigmentowana, ale na powiekach kilka razy zrobiłam sobie plamy i prześwity. Możliwe, że nie umiem się malować, ale żadnymi innymi cieniami nie zrobiłam sobie dziur w makijażu, a tą tak…. Na pewno nie chce jej używać. Poza tym swatche na skórze wyglądają dużo lepiej niż na powiekach, więc nie sugeruj się ich  intensywnością na ręce….

 

Kolejna – Delicious, już jest lepsza, choć pigmentacja nie jest jakaś zachwycająca to wypada dużo lepiej niż jej koleżanka. Cienie fajnie się blendują, ale ciężko mi było uzyskać nią bardziej intensywny makijaż. Moim zdaniem sprawdzi się idealnie do dziennych makijaży.

Swatche paletki Delicious i makijaż oka nią wykonany poniżej.

 

Podsumowując, moim zdaniem paletki tanie, ale nie robią szału, żałuję że wydałam to 50 zł ( mogłam kupić sobie wino, byłabym bardziej zadowolona 😉 )Obie poleciały w świat, do dalszego testowania. Jeśli zastanawiasz się nad  zakupem, to wybij sobie je z głowy.