Zoeva Cocoa Blend

Wiele dobrego słyszałam o kosmetykach ZOEVA, to młoda niemiecka marka, która w internecie ma bardzo dobrą opinię. Postanowiłam zakupić choć jedną paletę aby wypróbować ich cienie na własnej skórze. Co z tego wyszło? Zapraszam do przeczytania

 

Tekturowe, lekkie opakowanie zawiera 10 cieni inspirowanych światem czekolady. Musimy zapłacić za nią 90 złotych, jednak uważam, że stosunek jakości do ceny jest bardzo korzystny. Kolorystyka będzie odpowiednia na co dzień i do wieczorowych makijaży. Jednak nie jest uniwersalna, będzie pasować raczej do ciepłych karnacji. Paleta posiada cienie o różnych wykończeniach, matowe, metaliczne i z brokatem. Jes bardzo dobrze napigmentowana. Poniżej swatche, wykonane na sucho bez bazy.

 

Trwałość genialna, utrzymują się na powiece cały dzień, nie rolują się i nie tracą na intensywności. Bardzo dobrze się blendują i  nie robią plam. Delikatnie osypują się.

 

Moim zdaniem to bardzo dobra paleta cieni, przeznaczona do ciepłego typu urody, o uniwersalnym przeznaczaniu. Bardzo przypadła mi do gustu. Polecam i Wam.

Jesteście posiadaczkami palet cieni Zoeva? Jakie jeszcze palety polecacie?

1 thought on “Zoeva Cocoa Blend

Możliwość komentowania jest wyłączona.