Jak uzyskać chłodny odcień blondu??

Miałam już kilka pytań o kolor moich włosów. Jak to robię, że utrzymuję chłodny odcień blondu? W dzisiejszym wpisie dowiecie się o mojej metodzie. Zapraszam do czytania.

 

imag1513_1.jpg

 

Moja ulubiona farba drogeryjna to od ponad pół roku Joanna Gołębi Popiel -jedyna , którą uzyskuję pożądany kolor- delikatnie szary. Poza tym jest tania i dostępna w drogeriach i supermarketach. Nie niszczy mi włosów i wystarcza mi na dwa farbowania, więc jest wydajna.

imag1514.jpg

Myję włosy codziennie (niestety tak muszę), a co drugie mycie stosuję Szampon Ultra Color System z Joanny, który pozwala zniwelować żółte tony. Moim zdaniem jest rewelacyjny a przede  wszystkim tani – kosztuje ok 8 zł i jest dostępny w drogeriach.

imag1515.jpg

Raz w tygodniu stosuję miksturę wymyśloną z lenistwa 😉 . Mieszam niewielką ilość płukanki fioletowej z firmy Delia z odżywką. Proporcja mikstury – na oko ;), mniej więcej 1:15, czyli jedna część płukanki na 15 części odżywki lub maski do włosów. Miksturę stosuję na umyte wilgotne włosy i pozostawiam na minutkę. Nie ryzykujcie na dłużej bo będziecie miały fioletowe włosy!!!!

Łatwiej powtórzyć ten etap drugi raz niż później chodzić z fioletem na włosach.

Płukanka dostępna we wszystkich drogeriach za niecałe 10 złotych, wystarczy chyba na 2 lata, jest bardzo wydajna.

imag1516.jpg

 

Takim oto sposobem, uzyskuje na swojej głowie chłodny odcień blondu, trochę z tym zachodu , ale efekty są.

Macie blond włosy? Jakie są wasze metody na poprawę ich koloru?

2 thoughts on “Jak uzyskać chłodny odcień blondu??

  1. jak ja liczyłam na ten szampon z Joanny, że wypłucze, rozjaśni… ostatecznie okazało się że moje włosy rozjaśniły się mocno i nabrały super koloru, po panten seria hydro czy coś

Możliwość komentowania jest wyłączona.