soniczna szczoteczka do mycia twarzy BeBeauty

Odkąd pojawiły się te szczoteczki w Biedronce Instagram został  zalany jej zdjęciami. Wahałam się czy w ogóle ją kupić. Ostatecznie kupiłam przedostatnią w moim sklepie. Czy jestem zadowolona z zakupu ?? Dowiecie się czytając do końca.

Informacje o szczoteczce ze strony Biedronki:

Bez tytułu

Moja opinia:

Cena 32.99, moim zdaniem niedużo w porównaniu do Foreo Luna, które kosztuje ponad 500 złotych i którego nigdy nie kupię i nie kupiłabym nawet jeślibym wygrała 30 milionów w  totolotka;). Bo to jakaś chora cena za kawałek silikonu.

A więc do rzeczy kształt dla mnie idealny, ponieważ bez problemu docieram do zakamarków mojej twarzy. Urządzenie podczas użytkowania nie wyślizguje się z ręki. Dwie prędkości drgań są wystarczające dla moich potrzeb. Urządzenie zasilane jest na dwie baterie AAA. Dostępna w Biedronkach w 4 kolorach. Szczoteczka idealnie czyści twarz, super sprawdza się także do masażu. Bardzo dobrze oczyszcza pory i poprawia wchłanialność produktów pielęgnacyjnych. Używam jej codziennie wieczorem, skóra jest czysta, gładka i nie mam żadnych „nieproszonych gości”.

Czy warto ją kupić ?

–Jeśli jesteście gadżeciarami.

–Jeśli chcecie zmienić nudny demakijaż w przyjemny masaż.

–Jeśli chcecie mieć czystą i gładką skórę.

To ta szczoteczka jest dla Was!

POLECAM!

A wy macie jakiś gadżet do demakijażu, który warto wypróbować?

 

2 thoughts on “soniczna szczoteczka do mycia twarzy BeBeauty

Możliwość komentowania jest wyłączona.